Opis produktu

ewa-bartosiewiczMgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat nr 290), certyfikowany trener biznesu, członek  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB), absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT.

Specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych i i młodzieży w zakresie zaburzeń lękowych (fobii społecznej, napadów paniki, lęku uogólnionego), zaburzeń nastroju, zaburzeń jedzenia (anoreksja, bulimia) oraz doświadczających trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi.

Pracuje także z osobami z zaburzeniami osobowości głownie w nurcie psychoterapii schematu.

Prowadzi również psychoterapię wspierającą i podtrzymującą osób cierpiących na schizofrenię. Zajmuje się wsparciem oraz psychoedukacją członków rodzin osób dotkniętych chorobą psychiczną.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie pracując na oddziale całodobowym, oddziale dziennym, w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego.