Agata Sobota

Agata Sobota

Agata Sobota

Jestem psychologiem  w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT)  przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Ukończyłam studia Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w specjalnych ośrodkach szkolno – wychowawczych, a także w terapeutycznym punkcie przedszkolnym pracując jako terapeuta indywidualny z dziećmi ze spektrum autyzmu.

W Centrum CBT pracuję z osobami dorosłymi borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami nastroju i nadmiernym stresem, oraz osobami dorosłymi znajdującymi się w sytuacjach kryzysowych.  Zajmuję się również diagnozowaniem psychologicznym, przeprowadzam testy, oraz prowadzę  wsparcie psychologiczne i psychoedukacyjne dla dorosłych.

Pracuję również z dziećmi i młodzieżą. Zajmuję się diagnozą trudności, prowadzeniem konsultacji psychologicznych i wykonywaniem testów. Oferuję też spotkania dla rodziców w celu udzielenia wsparcia i zapewnienia psychoedukacji.

Moje zainteresowania zawodowe to również psychologia sądowa i penitencjarna. Prywatnie czerpię radość z wycieczek górskich, wspinaczki, pływania, czasu spędzanego z bliskimi i dobrych książek.

W kontakcie z pacjentami cenię sobie swobodną, miłą atmosferę, wzajemny szacunek i zaufanie.

Serdecznie zapraszam również na spotkania online!

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".