Alicja Morawska

Alicja Morawska

Alicja Morawska

Psycholog – specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, posiadam uprawnienia pedagogiczne oraz jestem doradcą zawodowym.

Na co dzień pracuję w jako psycholog w szkołach (w tym w szkole z oddziałami integracyjnymi) i przedszkolu, gdzie obejmuje wsparciem dzieci i młodzież, udzielam również konsultacji rodzicom. Pracowałam również jako psycholog w domu dziecka, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i Młodzieży.

Obejmuje wsparciem dzieci i młodzież z zaburzeniami zachowania sprawiającymi problemy wychowawcze,  przejawiającymi zachowania lękowe oraz trudności w odnalezieniu się w środowisku szkolnym/przedszkolnym. Zajmuję się również pracą z dziećmi
z zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi oraz dziećmi z niepełnosprawnościami.  Posiadam wiedzę i doświadczenie w diagnozie i terapii uzależnień. Realizuje również doradztwo zawodowe dla dzieci i młodzieży szkolnej.

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Regularnie poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".