Anna Pasławka-Turczyn

Anna Pasławka-Turczyn

Anna Pasławka-Turczyn

OBSZARY PRACY:

 • diagnoza i terapia neuropsychologiczna, ocena stanu funkcjonowania Pacjenta w chorobach neurodegeneracyjnych, (choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, zespoły otępienne, stan po urazach czaszkowo-mózgowych)
 • diagnoza psychosomatyczna, (wpływ czynników psychicznych na stan zdrowia Pacjenta, zaburzenia lękowe i depresyjne)
 • diagnoza i terapia zaburzeń neurorozwojowych u dzieci i dorosłych, (zaburzenia ze spektrum Autyzmu, ADHD)
 • diagnoza zaburzeń nastroju u dzieci i dorosłych
 • psychodietetyka, (diagnoza i terapia zaburzeń odżywiania : Anoreksja, Bulimia, Ortoreksja, jedzenie kompulsywne, nadwaga i otyłość)
 • diagnoza uzależnień behawioralnych i substancjonalnych
 • diagnoza zaburzeń psychotycznych i zaburzeń struktury osobowości
 • opiniowanie na potrzeby instytucji publicznych, w tym oświatowych i sądowniczych

DOŚWIADCZENIE:

Kilkunastoletnie  doświadczenie zawodowe w obszarze poradnictwa psychologicznego i pedagogicznego. Współpracownik Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Wykładowca akademicki w uczelniach medycznych, a także autorka wielu artykułów fachowych i książek poradniczych. Obecnie współpracuje z niepublicznymi zakładami opieki medycznej, poradniami pomocy psychologicznej oraz placówkami oświatowymi. Członek Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Samobójstwom.

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia o specjalności klinicznej i osobowości, magister psychopedagogiki, dyplomowany socjoterapeuta dzieci i młodzieży, interwent kryzysowy, psychogeriatra. Liczne certyfikowane szkolenia w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej, (roczne szkolenie z zakresu chorób otępiennych w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie).

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".