dr n. med. Krzysztof Szczałuba

dr n. med. Krzysztof Szczałuba

Lekarz, pediatra, specjalista w zakresie genetyki klinicznej, specjalista chorób metabolicznych, dr nauk medycznych, związany z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie. Jego zainteresowania kliniczne i naukowe dotyczą neurogenetyki, w tym patogenezy zaburzeń spektrum autyzmu, dysmorfologii, onkogenetyki, a także zastosowań nowoczesnych technik diagnostycznych biologii molekularnej w praktyce klinicznej. Jest autorem lub współautorem licznych publikacji, w tym artykułów naukowych, monografii, opracowań zbiorowych oraz wystąpień i doniesień zjazdowych, poświęconych powyższym zagadnieniom.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się poradnictwem, diagnozą oraz leczeniem zespołów genetycznych i metabolicznych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki genetycznej i metabolicznej całościowych zaburzeń rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera), upośledzenia umysłowego i innych nieprawidłowości rozwojowych

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".