dr n. med. Witold Pawliczuk

dr n. med. Witold Pawliczuk

dr n. med. Witold Pawliczuk

Psycholog, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej (decyzja o uznaniu dorobku), certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 268), superwizor aplikant (zakończyła szkolenie do uzyskania certyfikatu superwizora-dydaktyka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, obecnie w procesie certyfikacji). Ukończył studia doktoranckie w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracował jako starszy asystent w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i nauczyciel akademicki. Starszy asystent w Poradni Psychiatrycznej Samodzielnego Państwowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Współtwórca programu terapeutycznego dla dzieci i młodzieży w Oddziale Terapii Całościowych Zaburzeń Rozwojowych Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie. Prowadzi szkolenia w zakresie metod pracy z dziećmi z trudnościami i trudną młodzieżą oraz wsparcie psychologiczne i merytoryczne dla placówek socjalizacyjnych i terapeutycznych. Jego zainteresowania kliniczne obejmują zagadnienia zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń afektywnych, zaburzeń neurorozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem zespołu nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD) oraz zaburzeń tikowych i zespołu Touretee’a.

Aktywność w Centrum CBT:

 • Wykładowca i superwizor-aplikant w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU (całościowy 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej)

 • Wykładowca i superwizor-aplikant w szkoleniu specjalizacyjnym w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży

 • Wykładowca w szkoleniu z zakresu terapii środowiskowej dzieci i młodzieży

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży prowadzi psychoterapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych, świadczy poradnictwo wychowawcze dla rodziców dzieci z ADHD, prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".