Joanna Emma Szczerba

Joanna Emma Szczerba

Lekarka, obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii realizowanego w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim będącego bazą dla II Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w Oddziale Psychiatrii – diagnostyczno-terapeutycznym zamkniętym, w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień od Alkoholu, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są psychiatryczne stany nagłe w zaburzeniach nastroju – depresyjnych oraz maniakalnych, w zaburzeniach psychotycznych czy w kryzysie psychicznym.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni Dorosłych zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów doświadczających różnego rodzaju zaburzeń i problemów psychicznych wynikających m. in. z zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń snu oraz zaburzeń osobowości.
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".