lek. med. Joanna Michałowska

lek. med. Joanna Michałowska

lek. med. Joanna Michałowska

Lekarz, specjalista psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej i Oddziale Dziennym II Kliniki Leczenia Chorób Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 8) oraz certyfikowany superwizor-dydaktyk Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 8). Wieloletni Kierownik ds. Merytorycznych w Poradni Dorosłych Centrum CBT. Jej zainteresowania kliniczne w zakresie psychoterapii obejmują m.in. terapię par oraz leczenie zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz trudności w relacjach. Współautor publikacji „Diagnoza par i małżeństw w podejściu poznawczo-behawioralnym” (wyd. PWN w druku).

Aktywność w Centrum CBT:

 • Wykładowca i superwizor w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU (całościowy 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej)

 • Prowadzi szkolenia i warsztaty tematyczne z zakresu pracy z osobami dorosłymi

 • W Poradni Dorosłych zajmuje się zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym osób dorosłych oraz par i małżeństw (również w języku francuskim)

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".