lek. med. Joanna Mikulska

lek. med. Joanna Mikulska

lek. med. Joanna Mikulska

Lekarz, specjalista psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 35). Pełniła funkcję ordynatora Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, współpracuje z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz z Pogotowiem Niebieska Linia. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zespołu Aspergera i ADHD u osób dorosłych, pomocy osobom doświadczającym przemocy i po innego rodzaju traumatycznych wydarzeniach.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dorosłych zajmuje się diagnozą i leczeniem osób z różnego rodzaju problemami i zaburzeniami, w tym zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD), zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, zaburzeniami psychotycznymi

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".