lek. med. Paulina Miłkowska-Pindor

lek. med. Paulina Miłkowska-Pindor

lek. med. Paulina Miłkowska-Pindor

Lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, ukończyła 4-letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, młodszy asystent w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, nauczyciel akademicki, w trakcie studiów w Szkole Doktorskiej WUM. Jej zainteresowania naukowe dotyczą zaburzeń układu immunologicznego u pacjentów z zespołem Tourette’a. Jest autorką lub współautorką licznych publikacji z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży, badaczką w badaniach klinicznych oceniających skuteczność leków przeciwdepresyjnych w nowych wskazaniach u dzieci i młodzieży. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach, obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych wieku rozwojowego, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zespołu nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD), zaburzeń zachowania, zaburzeń tikowych, zaburzeń odżywania (anoreksja, bulimia)

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".