mgr Alicja Łojewska-Łyżwa

mgr Alicja Łojewska-Łyżwa

mgr Alicja Łojewska-Łyżwa

Ukończone szkoły wyższe:

Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS  w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna i zdrowia. Obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu podyplomowym w terapii poznawczo-behawioralnej w ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez PTTPB, obejmujące również założenia dialogu motywującego, terapię zorientowaną na schematy oraz terapię trzeciej fali.

Posiadane dyplomy / certyfikaty / specjalizacje (kwalifikacje zawodowe):

 1. Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu pt.: „Pogłębiony i praktyczny kurs terapii ACT (akceptacji i zaangażowania)”, Sabina Sadecka
 2. Certyfikat uczestnictwa w międzynarodowej konferencji pt.: „Skuteczni psychoterapeuci – umiejętności terapeutyczne wzmacniające efekty psychoterapii” z udziałem prof. William R. Miller, prof. Michaela Swales, Przemysław Mućko, prof. Joan M. Farrell, dr hab. n. med. Paweł Holas – organizator AMiE (Akademia Motywacji i Edukacji)
 3. Certyfikat uczestnictwa w kursie pt.: Stanford Binet 5 (skala inteligencji SB 5), Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 4. Certyfikat uczestnictwa w kursie pt.: Employer Branding (certyfikowane szkolenie 50h, EB Institute – Barbara Zych, Uniwersytet SWPS)
 5. Certyfikat bycia członkiem zespołu mentorów w Fundacji Big Brothers Big Sisters of Poland

Doświadczenie zawodowe:

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałam m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, gabinetach prywatnych, Fundacji Big Brothers Big Sisters of Poland oraz w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjno-terapeutycznym. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu psychologii i psychoterapii.

Specjalizuje się w pracy z osobami:

 • doświadczającymi trudności w relacjach, w życiu osobistym i zawodowym (wypalenie zawodowe, nieprzyjazne środowisko pracy etc.)
 • poszukującymi możliwości rozwoju osobistego, sensu życia
 • pragnącymi lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby
 • z obniżoną samooceną, nastrojem, poczuciem beznadziei czy depresją
 • zmagającymi się z lękiem, nerwicą czy agresją
 • z trudnościami wynikającymi z chorób autoimmunologicznych wpływających na zdrowie psychiczne i jakość życia
 • w kryzysach rodzinnych, małżeńskich, życiowych, przeżywającymi stratę lub żałobę
 • kobietami, parami/małżeństwami w okresie około i poporodowym (niektóre z obszarów pracy: zaburzenia lękowe i depresyjne w czasie ciąży, chwiejność emocjonalna, u mężczyzn – trudności  ze zrozumieniem zmian funkcjonowania kobiet, ciąża wysokiego ryzyka, poronienie, trudny poród, lęk przed rodzicielstwem, samoocena i samoakceptacja po porodzie, depresja poporodowa, zmiana sytuacji życiowej i relacji w związku, etc.)
 • psychoedukacja oraz wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".