Ukończone szkoły wyższe:
Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna i zdrowia. Obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu podyplomowym w terapii poznawczo-behawioralnej w ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez PTTPB, obejmujące również założenia dialogu motywującego, terapię zorientowaną na schematy oraz terapię trzeciej fali.
Posiadane dyplomy / certyfikaty / specjalizacje (kwalifikacje zawodowe):
- Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu pt.: „Pogłębiony i praktyczny kurs terapii ACT (akceptacji i zaangażowania)”, Sabina Sadecka
- Certyfikat uczestnictwa w międzynarodowej konferencji pt.: „Skuteczni psychoterapeuci – umiejętności terapeutyczne wzmacniające efekty psychoterapii” z udziałem prof. William R. Miller, prof. Michaela Swales, Przemysław Mućko, prof. Joan M. Farrell, dr hab. n. med. Paweł Holas – organizator AMiE (Akademia Motywacji i Edukacji)
- Certyfikat uczestnictwa w kursie pt.: Stanford Binet 5 (skala inteligencji SB 5), Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
- Certyfikat uczestnictwa w kursie pt.: Employer Branding (certyfikowane szkolenie 50h, EB Institute – Barbara Zych, Uniwersytet SWPS)
- Certyfikat bycia członkiem zespołu mentorów w Fundacji Big Brothers Big Sisters of Poland
Doświadczenie zawodowe:
Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałam m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, gabinetach prywatnych, Fundacji Big Brothers Big Sisters of Poland oraz w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjno-terapeutycznym. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu psychologii i psychoterapii.
Specjalizuje się w pracy z osobami:
- doświadczającymi trudności w relacjach, w życiu osobistym i zawodowym (wypalenie zawodowe, nieprzyjazne środowisko pracy etc.)
- poszukującymi możliwości rozwoju osobistego, sensu życia
- pragnącymi lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby
- z obniżoną samooceną, nastrojem, poczuciem beznadziei czy depresją
- zmagającymi się z lękiem, nerwicą czy agresją
- z trudnościami wynikającymi z chorób autoimmunologicznych wpływających na zdrowie psychiczne i jakość życia
- w kryzysach rodzinnych, małżeńskich, życiowych, przeżywającymi stratę lub żałobę
- kobietami, parami/małżeństwami w okresie około i poporodowym (niektóre z obszarów pracy: zaburzenia lękowe i depresyjne w czasie ciąży, chwiejność emocjonalna, u mężczyzn – trudności ze zrozumieniem zmian funkcjonowania kobiet, ciąża wysokiego ryzyka, poronienie, trudny poród, lęk przed rodzicielstwem, samoocena i samoakceptacja po porodzie, depresja poporodowa, zmiana sytuacji życiowej i relacji w związku, etc.)
- psychoedukacja oraz wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców