mgr Aneta Chuda

mgr Aneta Chuda

mgr Aneta Chuda

Psycholog, absolwentka Psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-społecznego SWPS i  psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.

Ukończyła dwuletni podyplomowy staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS. Kompetencje terapeutyczne zdobywała na całościowym 4-letnim kursie terapii poznawczo-behawioralnej i dokształcając się na warsztatach ze współczesnych modeli diagnozy, warsztatach poświęconych wybranym zagadnieniom terapeutycznym oraz konferencjach poświęconych diagnozie psychologicznej i zastosowaniu teorii psychologicznych w terapii.

Wybrane warsztaty i konferencje:

 • Sympozjum leczenia bezsenności
 • Terapia poznawczo-behawioralna i interwencje chronobiologiczne,
 • Traumatyczna żałoba i strata w terapii poznawczo-behawioralnej (warsztat prowadzony przez M. Mueller z Oxford Cognitive Therapy Center),
 • konferencja międzynarodowa European Society for Research on Internet Interventions.

Posiada doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z osobami z grup wrażliwych, takimi jak: osoby niepełnosprawne i osoby poszukujące ochrony prawnej na terenie Polski.

W Centrum CBT w Poradni dla dorosłych:

 • prowadzi terapię dla osób dorosłych zmagających się z trudnościami w bliskich związkach, z poczuciem straty, z kryzysem zawodowym, z problemami interpersonalnymi, z kryzysem życiowym, z trudnościami po przebytych urazach emocjonalnych,
 • zajmuje się terapią osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami związanymi ze stresem (postać somatyczna) oraz zaburzeniami osobowości.

Pracuje w języku polskim i angielskim.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".