mgr Anna Jabłońska

mgr Anna Jabłońska

mgr Anna Jabłońska

Jestem psychologiem w trakcie procesu certyfikacji z zakresu psychoterapii i seksuologii.

Pracuję z osobami potrzebującymi wsparcia w rozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej, które niekorzystnie wpływają na ich funkcjonowanie w codzienności powodując dyskomfort oraz cierpienie.

Zawodowo interesuję się wspieraniem par w zakresie podnoszenia satysfakcji ze współtworzonych relacji. Zajmuje mnie praca psychologiczna i psychoterapeutyczna z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą a także ich rodzicami.

Na co dzień pracuję najczęściej z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami doświadczającymi różnego rodzaju trudności w tym głównie:

 • Trudności wychowawcze ukierunkowane na wsparcie i psychoedukację rodziców dzieci z problemami w zakresie zaburzeń okresu dzieciństwa i adolescencji;

 • Zaburzenia zachowania i zaburzenia emocjonalne (agresja, impulsywność, zespół nadpobudliwości psyhoruchowej – ADHD, wycofanie, nieśmiałość, chwiejność emocjonalna, niskie poczucie własnej wartości);

 • Zaburzenia nastroju ( przygnębienie, apatia, depresja, dystymia);

 • Zaburzenia lękowe ( fobie, lęk społeczny, lęk uogólniony, lęk separacyjny, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne);

 • Zaburzenia adaptacyjne związane z trudną sytuacją (rozwodem, chorobą, śmiercią bliskiej osoby, nagłymi zmianami w życiu, rywalizacją);

 • Wsparcie dla osób rozstających się z partnerem lub rozwodzących. Wsparcie dla dzieci w sytuacjach okołorozwodowych.

 • Zaburzenia sfery seksualnej u dzieci i nastolatków (masturbacja dziecięca, zaburzenia rozwoju psychoseksualnego, problemy emocjonalne okresu dojrzewania). Problemy wychowawcze nakierowane na wsparcie i psychoedukację rodziców z trudnościami w sferze seksualnej u ich dzieci;

Obecnie przyjmuję pacjentów jedynie przez Internet i do takiej pracy ze mną zapraszam osoby dorosłe, pary – związki partnerskie, małżeństwa oraz młodzież. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zdalnej oraz ukończyłam kurs przygotowujący do pracy terapeutycznej online.

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Dbam o to by moja praca była objęta regularną superwizją. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży. Odbyłam kursy mające na celu wspomóc w trudnościach natury psychicznej nastolatków, młodych dorosłych oraz ich rodziców jak np: Terapia samouszkodzeń dzieci i młodzieży. Ukończyłam cykl szkoleń z zakresu diagnozy i leczenia zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. Moje ulubione szkolenia to: Metody diagnostyczne w seksuologii, Nowe zjawiska w seksuologii, Zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania związane z rozwojem i orientacją seksualną, Zaburzenia Seksualne u mężczyzn, Zaburzenia Seksualne u kobiet, Leczenie Zaburzeń Seksualnych. Jestem Certyfikową instruktorką masażu Shantala i Shantala Body Touch. Odbyłam rożne kursy doskonalące z zakresu psychologii, interwencji i wsparcia psychoterapeutycznego. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnycm szkoły CBT, oraz w trakcie szkolenia z zakresu Terapii Środowiskowej.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia na Telefonie Zaufania dla Dorosłych Osób w Kryzysie Emocjonalnym; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie. Współpracowałam ze szkołą specjalną, szkołami ogólnodostępnymi udzielająć wsparcia podopiecznym i ich rodzinom. Od ponad 10 lat współpracuję z Zespołem Żłobków m.st Warszawy świadcząc pomoc specjalistyczną. Współpracuję z poradniami zdrowia psychicznego.

Zachęcam Ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę diagnoz poprzez skype.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".