mgr Anna Wiak

mgr Anna Wiak

mgr Anna Wiak

Magister psychologii, która zdobywała wiedzę na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyła również Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując jako psycholog szkolny oraz pomagając w rozwiązywaniu problemów dzieci i młodzieży. Pracuje również jako specjalista ds. księgowości. Dzięki temu sprawnie porusza się w zagadnieniach z zakresu psychologii oraz księgowości. Ponadto ukończyła szkolenie „Podstawy coachingu w pracy z dziećmi i młodzieżą” oraz uzyskała tytuł trenera TUS (I i II stopień) – Studio Psychologiczne Joanny Węglarz. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą zagadnień z zakresu zachowań samobójczych, zaburzeń depresyjnych i lękowych u dzieci oraz młodzieży, a także zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży z zaburzeniami adaptacyjnymi, depresyjnymi i lękowymi, a także mającymi myśli samobójcze. Udziela wsparcia cierpiącym na całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera). Prowadzi indywidualną terapię zaburzeń emocjonalnych oraz poradnictwo psychologiczne. Wspiera zarówno dzieci, jak i rodziców borykających się z problemami wychowawczymi.
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".