mgr Barbara Kamińska-Kolarz

mgr Barbara Kamińska-Kolarz

mgr Barbara Kamińska-Kolarz

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 522). Ukończyła 2-letni staż w Fundacji Synapsis i szkołę trenerów w Ośrodku Intra. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą zagadnień diagnozy, rehabilitacji i terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami neurorozwojowymi.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży z zaburzeniami neurorozwojowymi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD), całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera), prowadzi terapię poznawczo-behawioralną zaburzeń lękowych i innych zaburzeń emocjonalnych i nastroju, pracuje z dziećmi z  zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD) oraz ich rodzinami

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".