Mgr Barbara Kowalik-Kamińska

Mgr Barbara Kowalik-Kamińska

Mgr Barbara Kowalik-Kamińska

Psycholog, absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia; obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła także studia na kierunku nauczycielskim na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz liczne kursy doszkalające, m.in. szkolenie certyfikacyjne Trenera Umiejętności Społecznych TUS SST.

Na co dzień pracuje jako diagnosta i psychoterapeuta z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami  w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Jej zainteresowania kliniczne obejmują zagadnienia m.in. zaburzeń afektywnych i lękowych oraz zaburzeń odżywiania, a także nieprawidłowego kształtowania się osobowości.

Aktywność w Centrum Centrum CBT:

W Poradni dla Dzieci i Młodzieży prowadzi diagnozę oraz terapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji uwagi oraz funkcjonujących w długotrwałym stresie. Prowadzi poradnictwo dla rodziców borykających się z  trudnościami wychowawczymi.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".