mgr Ewa Bartosiewicz – Dudek

mgr Ewa Bartosiewicz – Dudek

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 290), certyfikowany trener biznesu. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zdobywała w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Szpitalu Bielańskim w Warszawie pracując na oddziale całodobowym, oddziale dziennym, w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dorosłych prowadzi terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania jedzenia, terapią osób doświadczających trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi, pracuje także z osobami z zaburzeniami osobowości głownie w nurcie psychoterapii schematu, prowadzi również psychoterapię wspierającą i podtrzymującą osób cierpiących na schizofrenię, zajmuje się wsparciem oraz psychoedukacją członków rodzin osób dotkniętych chorobą psychiczną

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".