mgr Jacek Fitał

mgr Jacek Fitał

mgr Jacek Fitał

Psycholog, psychotraumatolog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji, terapeuta EMDR. Absolwent SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.
Ukończył roczny podyplomowy staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Odbył także staż w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którą związany jest do dnia dzisiejszego.
W pracy zawodowej przestrzega zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa i Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W Centrum CBT w Poradni dla Dzieci i Młodzieży:

 • pracuje z młodzieżą i dorosłymi,
 • prowadzi terapie EMDR z osobami po traumatycznych wydarzeniach,
 • pomaga pacjentom doświadczającym objawów PTSD (Zespół Stresu Pourazowego ),
 • udziela pomocy psychoterapeutycznej osobom: doświadczającym problemów życiowych, zmagającym się z przewlekłym stresem, znajdującym się w kryzysie, cierpiącym z powodu obniżonej samooceny, jak i borykającym się w trudnościami w nawiązywaniu relacji interpersonalnych.
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".