mgr Jarosław Mirkiewicz

mgr Jarosław Mirkiewicz

mgr Jarosław Mirkiewicz

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr 616).  Absolwent psychologicznych studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem) oraz 4-letniej szkoły psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem). Absolwent magisterskich studiów na Akademii Muzycznej im. F. Chopina i podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Stypendysta SWPS, AMFC i MKiDN.

Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w trakcie praktyki klinicznej w II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także jako prowadzący regionalną Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Centrum Edukacji Artystycznej.

Prelegent na konferencjach i sympozjach psychologicznych oraz autor publikacji branżowych o charakterze popularnym (m.in. Wprost, Gazeta.pl, miesięcznik Dziecko) oraz naukowym (wydawnictwa uniwersyteckie). Wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU, gdzie prowadzi specjalistyczne zajęcia ze studentami szkolącymi się w prowadzeniu terapii poznawczo-behawioralnej. W pracy klinicznej wykorzystuje także podejścia terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz mindfulness (MBCT). Doświadczony doradca rodziców w tematyce wychowawczo-rozwojowej

W Centrum CBT w Poradni dla Dorosłych prowadzi terapie osób z zaburzeniami:

 • depresyjnymi (depresja, dystymia),
 • lękowymi (fobie, fobia społeczna, agorafobia, lęk uogólniony, lęk napadowy, lęk o zdrowie, tiki, trema),
 • obsesyjno-kompulsyjnymi (OCD),
 • osobowości oraz przeżywających życiowe kryzysy,
 • realizacji zadań (prokrastynacja),
 • ADHD u dorosłych,
 • ze spektrum autyzmu – Zespół Aspergera u dorosłych.

Ponadto:

 • prowadzi terapie osób doświadczających trudności w obszarze scenicznego funkcjonowania zawodowego (muzycy, aktorzy, tancerze, prezenterzy i dziennikarze),
 • prowadzi terapię również w języku angielskim.
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".