mgr Jerzy Cyran

mgr Jerzy Cyran

mgr Jerzy Cyran

Psycholog, ukończył 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w poradniach zdrowia psychicznego, poradniach leczenia uzależnień oraz ośrodkach terapeutyczno-resocjalizacyjnych w Warszawie. Biegły sądowy w dziedzinie uzależnienia od alkoholu przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Ukończył Studium Pomocy Psychologicznej  w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie, szkolenie w zakresie Hipnozy w psychoterapii, pomocy psychologicznej, poradnictwie i medycynie w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz Studium Terapii Uzależnień w zakresie podstawowych umiejętności udzielania pomocy psychologicznej oraz metod diagnozowania i terapii uzależnienia i psychoterapii członków rodzin w Polsko-Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dorosłych prowadzi terapię uzależnień, zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, psychoterapię osób przeżywających kryzysy życiowe, doświadczających niskiego poczucia wartości, zajmuje się wsparciem terapeutycznym młodych dorosłych zmagających się z trudnościami w relacjach  i poszukujących swojego miejsca w życiu

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".