mgr Joanna Strękowska

mgr Joanna Strękowska

mgr Joanna Strękowska

Psycholog, ukończyła 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz liczne szkolenia dotyczące psychoterapii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w żłobku oraz w Wielkopolskim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, jak również w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Jej zainteresowania kliniczne obejmują psychoterapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży oraz prowadzenie wsparcia psychologicznego dla rodziców.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się terapią indywidualną zaburzeń emocjonalnych (zaburzenia lękowe, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia depresyjne, zaburzenia odżywiania), zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych, oraz poradnictwo dla rodziców w sprawach wychowawczych

 • Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT (OŚOPiPDzMł)

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".