dr n. med. Katarzyna Biernacka

dr n. med. Katarzyna Biernacka

dr n. med. Katarzyna Biernacka

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 243), superwizor aplikant (zakończyła szkolenie do uzyskania certyfikatu superwizora-dydaktyka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, obecnie w procesie certyfikacji). Ukończyła studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, pracuje również w Krajowym Ośrodku Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich o maksymalnym stopniu zabezpieczenia w Garwolinie. W pracy klinicznej zajmuje się problematyką dzieci i młodzieży z problemem uzależnień, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami odżywiania, ADHD, zaburzeń zachowania. Jej aktywność w zakresie psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży obejmuje także prowadzenie warsztatów i seminariów w szkołach z zakresu psychiatrii i psychologii dzieci i młodzieży, wystąpienia na krajowych konferencjach naukowych. Współautorka artykułów naukowych dotyczących zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń afektywnych.

Aktywność w Centrum CBT:

 • Wykładowca i superwizor-aplikant w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU (całościowy 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej)
 • Wykładowca i superwizor-aplikant w szkoleniu specjalizacyjnym w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży
 • Członek Komisji Walidacyjnej przy Centrum CBT-EDU w zakresie kwalifikacji „Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży”
 • Prowadzi nadzór superwizyjny nad psychologami, psychoterapeutami i terapeutami środowiskowymi pracującymi w OŚOPiPDzMł
 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną dzieci i młodzieży, prowadzi terapię poznawczo-behawioralną zaburzeń lękowych, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń afektywnych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń zachowania, pracuje z młodzieżą z ADHD i z zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".