mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

Psycholog, ukończyła studia doktoranckie w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego WUM, ukończyła 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, asystent dydaktyczny, nauczycielem akademickim w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i starszy asystent w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego  Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Ukończyła Podyplomowe Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Autorka i współautorka publikacji, w tym artykułów naukowych, opracowań zbiorowych, wytycznych oraz wystąpień zjazdowych, dotyczących w szczególności zaburzeń ze spektrum autyzmu, zespołu hiperkinetycznego (ADHD), zaburzeń tikowych i zespołu Tourette’a. Tłumacz i współredaktor pierwszego na polskim rynku podręcznika dotyczącego terapii behawioralnej tików.

Jej zainteresowania naukowe dotyczą funkcjonowania poznawczego w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, w szczególności deficytów teorii umysłu w zaburzeniach psychicznych wieku rozwojowego.

Aktywność w Centrum CBT:

 • Prowadzi szkolenia i warsztaty tematyczne z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży prowadzi diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną dzieci i młodzieży, w szczególności z zaburzeniami neurorozwojowymi – zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) i zaburzeniami ze spektrum autyzmu, psychoterapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży z różnymi problemami klinicznymi (zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia tikowe, zaburzenia adaptacyjne)

 • Wykładowca w szkoleniu z zakresu terapii środowiskowej dzieci i młodzieży
 • Prowadzi szkolenia w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".