mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

mgr Katarzyna Szamburska – Lewandowska

Psycholog, doktorantka w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego. Ukończyła Podyplomowe Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

W Centrum CBT w Poradni dla Dzieci i Młodzieży:

  • zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w szczególności z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera), zaburzeniami tikowymi, zaburzeniami neurorozwojowymi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD)
  • prowadzi funkcjonalną analizę zachowania i terapię behawioralną zachowań trudnych. W tym obszarze pracuje z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, z upośledzeniem umysłowym, ADHD, z zaburzeniami i niepełnosprawnościami sprzężonymi
  • prowadzi treningi umiejętności społecznych i kontroli złości dla młodszych dzieci, a także indywidualne zajęcia (umiejętności społeczne, emocje, kontrola złości).
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".