mgr Krzysztof Parusiński

mgr Krzysztof Parusiński

Psycholog kliniczny, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalista i superwizor psychoterapii uzależnień. Wykładowca Szkoły Psychoterapii Centrum CBT-EDU.

Współpracownik Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Wieloletni wykładowca, nauczyciel i trener w szkołach trenerów i trenerów biznesu. Pracował dla renomowanych firm szkoleniowych w Polsce.

Biegły sądowy w zakresie psychologii i uzależnienia od alkoholu. Członek Rady ds. Potwierdzania Kwalifikacji Zawodowych Osób Prowadzących Terapię Uzależnienia i Współuzależnienia.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej grupowej i indywidualnej, szkoleniowej, doradczej, superwizyjnej z zakresu umiejętności interpersonalnych, asertywności, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, wywierania wpływu na ludzi, negocjacji i mediacji, zarządzania motywacjami, public relations dla instytucji i grup pracowniczych w tym m.in. Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów i dla biznesu.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".