Mgr Łukasz Prochwicz

Mgr Łukasz Prochwicz

Mgr Łukasz Prochwicz

Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Certyfikowany diagnosta ADOS-2. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia.

Wykształcenie zdobywał na wydziale Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończył również studia podyplomowe: Stosowana Analiza Zachowania na Uniwersytecie SWPS oraz Wczesne Wspomaganie Rozwoju na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Odbył staż na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego DSK UCK WUM w Warszawie oraz staż w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „DREWNICA” w Ząbkach. Obecnie w trakcie  specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w Szkole Psychoterapii Centrum CBT.

Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zdobywał, pracując jako psycholog, psychoterapeuta, psycholog diagnosta w Poradniach dla Dzieci i Młodzieży oraz Poradni dla Dorosłych Centrum CBT. W Fundacji SCOLAR prowadził terapię dzieci i młodzieży oraz diagnozę dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.  Prowadził również szkolenia z zakresu terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz tworzył programy terapeutyczne i treningi umiejętności społecznych. Zajmował się osobami w kryzysie w poradni przy Instytucie Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Posiada kwalifikacje oligofrenopedagoga oraz certyfikaty: Certyfikat Studium Przeciwdziałania Przemocy w rodzinie, Instytut Psychologii Zdrowia PTP, Certyfikat z zakresu planowania, prowadzenia intensywnych programów terapeutycznych rozwijających zachowania werbalne w oparciu o stosowaną analizę zachowania, Pennsylvania Training and Technical Assistance Network, USA

Publikacje:

 1. Dlaczego SAZ? : stosowana analiza zachowania w terapii osób ze spektrum autyzmu i nie tylko / Łukasz Prochwicz// Psychologia w Praktyce. – 2018, nr 6, s. 28-3
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".