mgr Małgorzata Szołajska

mgr Małgorzata Szołajska

mgr Małgorzata Szołajska

Psycholog, logopeda, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 531). Ukończyła Wydział Psychologii oraz Podyplomowe Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz dwuletnie szkolenie w terapii systemowej w ośrodku Synapsis. Doświadczenie zdobywała w prywatnej praktyce psychologicznej oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. W pracy terapeutycznej wykorzystuje techniki terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematu, terapii ACT i mindfulness.

Aktywność w Centrum CBT:

 • Wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU (całościowy 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej)

 • Psychoterapeuta w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT (OŚOPiPDzMł)

 • W Poradni dla Dorosłych prowadzi terapię poznawczo-behawioralną psychoterapię indywidualną osób dorosłych za zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, trudnościami w podejmowaniu ról życiowych (problemy w komunikacji, poczucie obciążenia obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi), trudnościami wynikającymi z dorastania, funkcjonowania w rodzinach alkoholowych, dysfunkcyjnych oraz terapię par

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".