mgr Natalia Jamińska

mgr Natalia Jamińska

mgr Natalia Jamińska

Psycholog, w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Zrealizowała liczne szkolenia dotyczące psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Absolwentka Szkoły Trenerów Profilaktyki. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Ośrodku Diagnostyczno-Terapeutycznym PROMYK w Warszawie, Niepublicznym Centrum Terapii w Warszawie. Zrealizowała staże w Ośrodku Profilaktyczno- Terapeutycznym PETRA, Centrum Profilaktyki i Psychoedukacji Szkolnej, Fundacji Dzieci Niczyje oraz w Zakładzie Psychologii Lotniczej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej. Jej zainteresowania kliniczne obejmują psychoterapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży, w tym dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz prowadzenie wsparcia psychologicznego dla rodziców.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się terapią indywidualną zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń ze spektrum autyzmu, prowadzi poradnictwo dla rodziców w sprawach wychowawczych
 • Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT (OŚOPiPDzMł)
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".