mgr Nina Szalas

mgr Nina Szalas

mgr Nina Szalas

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta, aplikant superwizji. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie o specjalności psychologia wychowawcza z elementami systemowej terapii rodzin. Odbyła kurs specjalizacyjny z psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo-behawioralnym, całościowy kurs psychoterapii i uzyskała Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach, m. in. na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a także jako psycholog podczas kilkuletniej pracy w przedszkolu, szkole podstawowej i gimnazjum. Obecnie związana jest z Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalem Klinicznym w Warszawie.

Prowadzi terapię z osobami dorosłymi, dodatkowo specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu.

Pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa i Psychoterapeuty oraz pod stałą superwizją.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".