mgr Nina Szalas

mgr Nina Szalas

mgr Nina Szalas

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta, aplikant superwizji, wykładowca w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT, twórca i wykładowca na licznych szkoleniach i kursach prowadzonych m.in. w Centrum CBT-EDU.

Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie o specjalności psychologia wychowawcza z elementami systemowej terapii rodzin. Odbyła kurs z psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo-behawioralnym oraz całościowy kurs psychoterapii i uzyskała Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Obecnie uczestniczy w Kursie Superwizora Dydaktyka.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach, m. in. na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a także jako psycholog podczas kilkuletniej pracy w przedszkolu, szkole podstawowej i gimnazjum. Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

W Centrum CBT:

 • prowadzi terapię z osobami dorosłymi, dodatkowo specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu.
Pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa i Psychoterapeuty oraz pod stałą superwizją.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".