Opis produktu

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta, aplikant superwizji. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie o specjalności psychologia wychowawcza z elementami systemowej terapii rodzin. Odbyła kurs specjalizacyjny z psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo-behawioralnym, całościowy kurs psychoterapii i uzyskała Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach, m. in. na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a także jako psycholog podczas kilkuletniej pracy w przedszkolu, szkole podstawowej i gimnazjum. Obecnie związana jest z Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalem Klinicznym w Warszawie.

Prowadzi terapię z osobami dorosłymi, dodatkowo specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu.
Pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa i Psychoterapeuty oraz pod stałą superwizją.