mgr Sonia Szukalska

mgr Sonia Szukalska

mgr Sonia Szukalska

Psycholog

Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością zdrowia i kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją wiedzę regularnie poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu psychologii klinicznej, psychologii zdrowia, psychologii społecznej, a także psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Klinice Fundacji JiM, w Fundacji z Aspi-racjami oraz w Miejskim Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej im. bł. R. Chylińskiego w Poradni Leczenia Uzależnień. Pracowałam również w Zakładzie Aktywności Zawodowej, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej oraz interwencji w kryzysie dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin. Na obecny moment zajmuję stanowisko psychologa szkolnego w Fundacji JiM. Prowadzę zajęcia oraz terapię dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami.

Udzielam pomocy zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom oraz młodzieży. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób zmagających się z depresją, lękiem, nadmiernym stresem, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju, nerwicą, kryzysem w bliskim związku. Prowadzę również poradnictwo rodzinne, psychoedukację i konsultacje dla rodziców oraz dzieci z niepełnosprawnościami. Wspieram rodziny dotknięte przemocą, wykorzystywaniem seksualnym, bądź innymi trudnymi i traumatycznymi przeżyciami.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".