mgr Taida Raszczak

mgr Taida Raszczak

mgr Taida Raszczak

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku psychologia oraz Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, a także Wyższą Szkołę Zarządzania w Gdańsku. Posiada psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie do zawodu nauczyciela. Ukończyła również kurs trenerski 1 stopnia. W trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Swoje doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała, pracując jako psycholog w szkole oraz placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz w domu dziecka. W punkcie informacyjno-doradczym dla cudzoziemców udzielała wsparcia psychologicznego osobom dorosłym i młodzieży, a także w ramach Funduszu Sprawiedliwości wspiera osoby pokrzywdzone przestępstwem. Wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

W Centrum CBT Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą psychologiczną, udzielaniem porad i wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży borykającymi się z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju i depresyjnymi, a także nastolatkami i ich rodzicami w sytuacjach kryzysowych.

mgr Taida Raszczak przyjmuje w Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT w Łodzi.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".