Zadzwoń i umów się: (+48) 22 150 25 97 (+48) 22 150 25 97

pon–pt 08:00–21:00

Poznaj naszych specjalistów

Wybierz osobę, której doświadczenie
najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Lub określ preferencje

Strugalska Gola Ewa
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię w trybie stacjonarnym, o specjalności klinicznej, na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Obecnie kształcę się w czteroletniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT. Ukończyłam również studia podyplomowe „Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie”.

Prowadziłam treningi interpersonalne, umiejętności społecznych, asertywności oraz warsztaty dotyczące komunikacji. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi — zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Wspieram moich pacjentów w redukcji napięcia, lepszym rozumieniu własnych emocji, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i radzeniu sobie z wyzwaniami rozwojowymi.

W terapii najważniejsza jest dla mnie bezpieczna, oparta na zaufaniu relacja. Zwracam szczególną uwagę na to, jak wzajemnie wpływają na siebie myśli, emocje i zachowania, ponieważ ich zrozumienie jest kluczowe w procesie zmiany. Pracuję z uważnością, empatią i szacunkiem — tak, aby każdy pacjent mógł poczuć się usłyszany i zrozumiany.

Natalia Mottl
Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikowanego, czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzę terapię osób dorosłych oraz młodzieży, towarzysząc im w pracy nad trudnościami emocjonalnymi i wprowadzaniu pozytywnych zmian w życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, pracując na Oddziale Zaburzeń Afektywnych oraz Oddziale Zaburzeń Odżywiania i Osobowości. Obecnie jestem związana z Ośrodkiem Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej, gdzie wspieram pacjentów w codziennych wyzwaniach i kryzysach. Równolegle uczestniczę w szkoleniu certyfikującym na Trenera Umiejętności Społecznych, co poszerza moje możliwości pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Dbam o jakość swojej pracy, regularnie korzystając z superwizji oraz biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W terapii najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście, uważność i budowanie bezpiecznej relacji, w której pacjent może być wysłuchany, zrozumiany i wspierany w procesie zmiany.

Klaudia Kotowska
Psychoterapeuta

Jestem psycholożką, pedagożką specjalną i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Skończyłam pięcioletnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologia i trzyletnie studia z pedagogiki specjalnej o specjalizacji tyflopedagogika z oligofrenopedagogiką. Aktualnie poszerzam swoje kompetencje w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w szkole Centrum CBT akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w różnorodnych placówkach edukacyjnych, podczas indywidualnej praktyki terapeutycznej oraz podczas stażu klinicznego na oddziale nerwic i zaburzeń osobowości w IPIN, a także praktyk na oddziale dziennym szpitala Wolskiego. Brałam udział, w roli terapeuty, w projekcie PEFRON dedykowanym osobom w spektrum autyzmu. Prowadziłam także treningi umiejętności społecznych, warsztaty psychoedukacyjne na temat emocji, szkolenia dotyczące komunikacji. Mam doświadczenie w pracy z osobami z różnorodnymi niepełnosprawnościami i wspieraniu ich i ich bliskich w trudnych doświadczeniach utraty sprawności.

Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym, co oznacza, że podczas terapii skupimy się na tym, co dzieje się tu i teraz. Razem przyjrzymy się Twoim myślom i emocjom, które pojawiają się w codziennych sytuacjach, a także temu, jak wpływają na Twoje ciało. Wierzę, że warto testować swoje przekonania, zastanawiać się, czy są prawdziwe, zauważać myślowe błędy i próbować nowych sposobów myślenia. To może przynieść ulgę w codziennych trudnościach, które skłoniły Cię do podjęcia terapii, a także zbudować zdrową i spokojną relację z samym sobą. W naszej współpracy bardzo ważne są dla mnie szczerość, poczucie bezpieczeństwa, cierpliwość i odrobina humoru. Stale rozwijam swoje umiejętności i poddaję swoją pracę regularnej superwizji, aby jak najlepiej Ci pomóc. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

m adamczuk foto
Terapeuta środowiskowy

Skończyłam studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia ze specjalnością w Psychologii Międzykulturowej. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Socjoterapii. Mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W swojej pracy skupiam się na budowaniu dobrej relacji, rozwijaniu mocnych stron klienta i wspieraniu go w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco rozwijam swoje kompetencje.

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

W 2020 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2020 do 2021 w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie kształciłam się w zakresie seksuologii klinicznej. W kwietniu 2023 roku rozszerzyłam swoje kwalifikacje o umiejętność prowadzenia mediacji w konfliktach rodzinnych w SWPS. W tym samym roku rozpoczęłam 4-letnie całościowe szkolenie z Psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie.

Będąc na studiach psychologicznych pracowałam prowadząc warsztaty w szkołach podstawowych. Po ukończeniu studiów od listopada 2020 roku do czerwca 2021 roku objęłam stanowisko psychologa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Fundacji Słoneczna Kraina w Łodzi. Od lipca 2021 roku rozpoczęłam pracę dla Ośrodka Pomocy Społecznej dzielnicy Wola w Warszawie na stanowisku asystenta rodziny. W 2022 roku podpisałam umowę z Biurem Rzecznika Praw Dziecka i objęłam stanowisko specjalisty w Zespole Edukacji i Wychowania. W tym samym roku rozpoczęłam pracę dla poradni psychologicznej. W 2024 roku zakończyłam współpracę z biurem i rozpoczęłam prowadzenie warsztatów w szkołach dla Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych. W tym samym roku podpisałam kolejną umowę z poradnią psychologiczną.

W swojej pracy skupiam się na autentycznym kontakcie i zrozumieniu drugiego człowieka. Wierzę, że każdy zasługuje na przestrzeń w której może czuć się bezpiecznie, bez ocen i oczekiwań.

Psychiatra dzieci i młodzieży

Ukończyłam studia na kierunku lekarskim w 2021r. Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Obecnie jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży w Oddziale Młodzieżowym, Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie (od marca 2023r.)

Kinga Widurek
Terapeuta środowiskowy, Psycholog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuję jako psycholożka, trenerka TUS i terapeutka środowiskowa, towarzysząc dzieciom, młodzieży oraz ich rodzinom w codziennych trudnościach emocjonalnych i relacyjnych. Najważniejsze w mojej pracy jest dla mnie stworzenie bezpiecznej, życzliwej przestrzeni, w której można zostać wysłuchanym i potraktowanym z uważnością.
Od dwóch lat prowadzę Treningi Umiejętności Społecznych jako certyfikowana trenerka TUS, a od października 2025 roku pracuję również jako psycholog szkolny. Doświadczenie to pozwala mi lepiej rozumieć wyzwania, z jakimi na co dzień mierzą się dzieci i młodzież – zarówno w relacjach rówieśniczych, jak i w środowisku szkolnym.
Cennym etapem mojego rozwoju zawodowego był wolontariat w Fundacji Ocalenie, gdzie pracowałam z osobami z doświadczeniem migracji i uchodźstwa. To doświadczenie ukształtowało moją wrażliwość na różnorodność oraz znaczenie kontekstu, w jakim funkcjonuje dana osoba.
W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie współpraca z rodziną i innymi specjalistami oraz holistyczne spojrzenie na sytuację klienta. Planuję rozpoczęcie szkolenia w szkole psychoterapii i stale poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. Wierzę, że autentyczna relacja, oparta na szacunku i zaufaniu, jest podstawą skutecznego wsparcia psychologicznego.

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Ukończyłam studia magisterskiej na kierunku psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikowanego szkolenia w nurcie integracyjnym i systemowym w Szkole Psychoterapii Dialog. Ukończyłam 2 stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem członkiem polskiego towarzystwa psychiatrycznego, oraz polskiego towarzystwa terapii rodzin. Na co dzień pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Józefowie na oddziale całodobowym dla młodzieży, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne.
Podczas spotkań skupiam się na nawiązaniu relacji, dająca bezpieczną przystań do pokonywania trudności, i samopoznania.

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Moje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Psychologia, dodatkowo jestem w Szkole Psychoterapeutycznej Centrum CBT EDU, gdzie kończę kurs psychoterapeutyczny. Przez wiele lat kończyłam liczne kursy przygotowujące mnie do pracy z dziećmi i młodzieżą takie jak: jak pracować z traumą czy lękiem oraz ukończyłam kurs pracy z alternatywną komunikacją. Pracowałam zarówno w ośrodkach terapeutycznych jak i w szkole specjalnej pełniąc funkcje psychologa oraz kierownika zespołu terapeutycznego. W ostatnim czasie pracowałam w Klinice Budzik dla dzieci, gdzie prowadziłam rehabilitację oraz udzielałam wsparcia rodzinom pacjentów. W swojej pracy skupiam się na przede wszystkim na relacji z pacjentem, aby podczas pracy mógł się czuć bezpiecznie i swobodnie. Przez wiele lat nauczyłam się cieszyć się z małych sukcesów pacjentów i wspierać ich na każdym kroku procesu terapeutycznego.