Trening mentalny wystąpień scenicznych

Trening mentalny wystąpień scenicznych

Adresaci:

muzycy, aktorzy, tancerze, osoby wykonujące inne zawody i aktywności o charakterze performatywnym.

Osoby doświadczające trudności w sytuacji ekspozycji scenicznej – odczuwające nadmiernie silny stres, pobudzenie, doświadczające trudności w zakresie koncentracji, sprawności, poprawności i płynności realizowanych aktywności scenicznych, które utrudniają lub uniemożliwiają skuteczne, pełne i satysfakcjonujące wykonawstwo. Także ci, którzy osiągają wysoki poziom skuteczności scenicznej a chcieliby rozwijać i doskonalić umiejętność radzenia sobie z presją psychiczną ze strony otoczenia, poczuciem odpowiedzialności i ryzyka związanego z występami.

Cel:

Zasadniczym celem udziału w treningu będzie poprawa odczuwanego komfortu psychicznego i fizycznego podczas aktywności scenicznych skutkująca polepszeniem jakości wykonań i pełniejszym prezentowaniem własnych umiejętności. Udział w indywidualnych sesjach pozwoli zrozumieć naturę, przyczyny i mechanizmy utrwalające niekorzystne objawy oraz opracować program zmiany funkcjonowania w oparciu o paradygmaty terapii poznawczo – behawioralnej.

Forma:

Trening ma formę 6 indywidualnych spotkań z terapeutą, które odbywają się w Poradni Centrum CBT. W zależności od potrzeb i przebiegu pracy, spotkania mogą także mieć miejsce poza gabinetem (sala koncertowa, studio nagrań, scena teatralna, itp.)

Prowadzący:

mgr Jarosław Mirkiewicz. Muzyk (absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, wydz. VII w klasie fortepianu prof. Roberta Marata), psycholog (absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie) oraz psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, w trakcie szkolenia  prowadzącego do uzyskania certyfikatu PTTPB. Współpracuje jako psychoterapeuta i trener z koncertującymi muzykami oraz uczestnikami konkursów muzycznych.

Informacje:

poradnia@cbt.pl, tel. 22 621 96 83

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".