Trening umiejętności społecznych

Trening umiejętności społecznych

Trening umiejętności społecznych

Informacje i zapisy:

Trening przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych. Zajęcia mają na celu trenowanie umiejętności komunikacji, współpracy w grupie, pracę nad przestrzeganiem zasad, naukę samokontroli, rozumienie i kontrolowanie emocji, pracę nad rozwiązywaniem konfliktów.

W trakcie zajęć uczestnicy pracują nad swoimi problemami, poprzez różne formy ćwiczeń nastawionych na kształtowanie umiejętności społecznych z elementami technik relaksacyjnych.

Organizacja:

 • Zajęcia są prowadzone przez dwóch trenerów,
 • Przed rozpoczęciem pracy w grupie, wymagana jest konsultacja do grupy z trenerem. Na spotkanie zapraszamy rodzica z dzieckiem. Czas trwania spotkania do 60 minut,
 • Zajęcia dla dzieci odbywają się raz w tygodniu. Jedno spotkanie treningowe trwa do 70 minut,
 • Po zakończonym treningu organizowane są indywidualne spotkania rodzica z trenerem. Czas trwania spotkania do 30 minut.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, stworzyliśmy dla Państwa możliwość kontaktu trenera TUS z wychowawcą, pedagogiem dziecka celem głębszego przyjrzenia się trudnościom i zasobom dziecka, a także określenia planu pracy, oddziaływań potrzebnych do wywołania zmiany.

Trenerzy TUS dysponują dla Państwa terminami konsultacji, które mają służyć bieżącemu omawianiu procesu jaki zachodzi w dziecku na spotkaniach grupowych, postępów, trudności. Spotkanie to czas na szukanie jego mocnych stron i zasobów.

Liczebność grupy:

 • 6 – 8 osób

Miejsce:

Siedziba Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT, Warszawa ul. Wołodyjowskiego 74 (przy metrze Wilanowska)

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".