Psychoterapia tremy w paradygmacie poznawczo-behawioralnym

Psychoterapia tremy w paradygmacie poznawczo-behawioralnym

Informacje i zapisy:

eczajka@cbt.pl, tel.: 22 428 44 26

Trema (glossofobia) jest zaburzeniem dotykającym osoby, które występują publicznie. Szacuje się, że np. wśród grupy zawodowych muzyków, przypadłość ta może dotykać nawet co piątego przedstawiciela tej grupy zawodowej. Osoby cierpiące z jej powodu doświadczają całego szeregu nieprzyjemnych objawów emocjonalnych, fizjologicznych i poznawczych, które dotkliwie pogarszają jakość ich publicznych prezentacji. Z tego powodu, pomimo częstokroć dobrego przygotowania do występu, nie są w stanie w pełni zademonstrować swoich możliwości co budzie frustrację, zniechęcenie, a także bywa powodem rezygnacji ze swoich publicznych aktywności. Trafiają do gabinetów terapeutycznych pragnąc poprawić jakość swojego funkcjonowania oraz aby uniknąć trudów i konsekwencji związanych z koniecznością porzucenia uprawianego zawodu.

Szkolenie dedykowane jest psychologom i psychoterapeutom wszystkich modalności, którzy prowadzą terapie osób prowadzących publiczne wystąpienia – zarówno w kontekście działalności performatywnej (muzycy, aktorzy, tancerze), jak i biznesowej, czy medialnej.

Data i czas trwania:

Szkolenie obejmuje 5 godzin dydaktycznych

Miejsce szkolenia: Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, Warszawa

Cele szkolenia:

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną zasady konceptualizacji przypadku w nurcie CBT, planowania terapii w obszarach pracy poznawczej i behawioralnej (w tym ekspozycji), a także bogato ilustrowane techniki i narzędzia terapeutyczne. Omówione także zostaną typowe trudności w terapii tremy oraz sposoby ich pokonywania.

Cena:

200 zł/osoba

Prowadzący szkolenie:

mgr Jarosław Mirkiewicz, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".