Szkolenia dofinansowane

Szanowni Państwo

W związku z trwającymi w Ministerstwie Zdrowia (MZ) pracami nad reformą, której celem jest stworzenie kompleksowego systemu opieki nad dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami psychicznymi, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), został ogłoszony konkurs dotyczący szkolenia kadr specjalistów zajmujących się ochroną zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

 

Szkolenia dofinansowane dla kadr pracujących z dziećmi i młodzieżą

Uniwersyteckie Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (UCK WUM) w partnerstwie z Centrum CBT EDU oraz Szpitalem Psychiatrycznym w Choroszczy zostało beneficjentem projektu POWER, dotyczącego szkolenia kadr specjalistów zajmujących się ochroną zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, jak również prowadzenia innych kursów i szkoleń z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży. Pozyskane fundusze są przeznaczone na dofinansowanie kształcenia osób, które chciałby uzyskać kwalifikacje w zakresie:

 1. psychologii klinicznej dzieci i młodzieży (ilość miejsc: 12, termin: 01.03.2020-28.02.2024, szkolenie specjalizacyjne realizowane przez Szpital Psychiatryczny w Choroszczy oraz Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – rekrutacja przez system SMK trwa do 15.01.2020)
 2. psychoterapii dzieci i młodzieży (ilość miejsc: 24, termin: 24.02.2020-31.01.2024, szkolenie specjalizacyjne realizowane przez Centrum CBT EDU w Warszawie)
 3. terapii środowiskowej dzieci i młodzieży (ilość miejsc: 24 – edycja 1, termin: 23.01.2020-21.01.2022, ilość miejsc: 24 – edycja 2, termin: 21.01.2021-20.01.2023, obie edycje szkolenia realizowane przez Centrum CBT EDU w Warszawie – rekrutacja trwa do 20.01.2020)
 4. lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (ilość miejsc: 20, termin: 30.01.2020-17.09.2020, szkolenie realizowane przez Centrum CBT EDU w Warszawie – rekrutacja trwa do 20.01.2020)

Więcej informacji nt. szkoleń znajdą Państwo na ich liście w prawej części strony.

W ramach programu POWER osoby uczestniczące w szkoleniach uzyskają finansowanie całkowitych lub części kosztów uczestnictwa, w tym kosztów noclegów oraz wyżywienia.

Grupa docelowa

Grupą docelową projektu są osoby zatrudnione (na podstawie umowy o pracę – każdy wymiar etatu – oraz na podstawie umowy cywilnoprawnej, z wyłączeniem umowy o wolontariat) w publicznym systemie:

 • opieki zdrowotnej,
 • oświaty,
 • poradniach psychologiczno-pedagogicznych
 • w jednostkach pomocy społecznej.

 

Udział w projekcie POWER

Warunkiem udziału w projekcie POWER jest pisemne zobowiązanie uczestnika projektu, że po ukończeniu szkolenia pozostanie zatrudniony w wymiarze co najmniej 1⁄2 etatu lub na kontrakcie w wymiarze godzinowym równoważnym 1⁄2 etatu w publicznym systemie ochrony zdrowia lub w jednostkach oświatowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych lub w jednostkach pomocy społecznej przez 1 rok liczony od dnia zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów. 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Katarzyna Gościmińską pod numerem tel: 22 428 44 26

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".