Wydawnictwo CBT

Czasopismo „Terapia poznawczo-behawioralna” to unikalna na polskim rynku pozycja poświęcona psychoterapii. Misją czasopisma jest popularyzacja psychoterapii poznawczo-behawioralnej wśród obecnych i przyszłych specjalistów zajmujących się leczeniem zaburzeń psychicznych dzieci, młodzieży i dorosłych.

W tworzeniu kolejnych numerów główny nacisk kładziemy na aspekt dydaktyczny poprzez prezentacje studiów przypadków oraz artykuły teoretycznym o charakterze wprowadzającym do zagadnień będących przewodnim tematem każdego numeru.

Zakres tematyczny obejmuje wszystkie obecne i stosowane z powodzeniem podejścia reprezentowane przez terapie poznawczo-behawioralne – od klasycznego behawioryzmu po zdobywającą coraz większą popularność terapię schematu, terapię ACT oraz terapię opartą o uważność.

Autorzy artykułów to praktycy i dydaktycy psychoterapii mogący pochwalić się dużym dorobkiem naukowym dzięki którym czytelnik otrzymuje gwarancję rzetelności zawartych w czasopiśmie treści.
Dotychczas wydaliśmy już kilkanaście numerów które zostały dobrze przyjęte przez odbiorców – każde kolejne wydanie cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Czasopismo jest dostępne w wybranych księgarniach oraz na stronie Księgarni Internetowej Centrum CBT.

Zapraszam do lektury!

Dr n.med. Tomasz Srebnicki
Redaktor Naczelny

 

Pełna oferta czasopism TBP na

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".