Ośrodek doskonalenia nauczycieli

tel.: 22 428 44 26 (Szkoła, Szkolenia, ODN) email: edu@cbt.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00 – 16.00, w piątki sekretariat nieczynny

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT posiada akredytację Kuratorium Oświaty w Warszawie. Placówka jest wpisana do rejestru niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli pod numerem 169/NPDN/2020.

Centrum CBT posiada ponad 20 -letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla mi.n. nauczycieli, psychologów, pedagogów. Nasza oferta jest efektem uważnej obserwacji, wiedzy i doświadczenia terapeutycznego.

Lata pracy z nauczycielami, znajomość problemów psychologicznych dzieci i młodzieży, oraz realiów i wymogów polskiej oświaty pozwoliła nam stworzyć oryginalne i jedyne w swoim rodzaju na rynku polskim szkolenia i warsztaty wspomagające pracę nauczycieli, pedagogów i psychologów. Autorskie programy zostały opracowane przez doświadczony zespół specjalistów – pedagogów, psychologów – terapeutów oraz metodyków.

 

 

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".