Ośrodek doskonalenia nauczycieli

Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli Centrum CBT. Działamy od 2002 roku. Nasza oferta szkoleniowa to efekt uważnej obserwacji, wiedzy i doświadczenia terapeutycznego.

Lata pracy z nauczycielami, znajomość problemów psychologicznych dzieci i młodzieży, oraz realiów i wymogów polskiej oświaty pozwoliła nam stworzyć oryginalne i jedyne w swoim rodzaju na rynku polskim szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe nauczycieli, pedagogów i psychologów.

Nasze autorskie szkolenia, kursy i warsztaty zostały opracowane przez doświadczony zespół specjalistów – pedagogów, psychologów – terapeutów oraz metodyków.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT posiada akredytację Kuratorium Oświaty w Warszawie. Placówka jest wpisana do rejestru niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli pod numerem 169/NPDN/2020.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".