Szkolenia z zakresu pracy z dorosłymi

Rozwijamy kompetencje psychoterapeutyczne i wspieramy w rozwoju profesjonalistów na każdym etapie pracy zawodowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i kursów, skierowanych do profesjonalistów prowadzących psychoterapię osób dorosłych.

Tworzymy przestrzeń rozwoju i społeczność uczącą się na każdym etapie pracy zawodowej – możemy ci towarzyszyć od pierwszych kroków jako terapeuty/ki CBT, przez szkolenia pogłębiające i rozwijające warsztat, aż po kursy i szkolenia superwizorskie.

Chcesz zaplanować swój rozwój i wpisać go w kalendarz? Zapoznaj się z naszą ofertą w rocznym harmonogramie. Formy szkoleń dostosowane są do różnych możliwości udziału i czasowego zaangażowania się.

Wolisz szkolić się online? Chcesz najpierw sprawdzić czy temat cię faktycznie interesuje?

Sprawdź krótkie i pogłębione szkolenia prowadzone w formie on-line.

Masz dosyć ekranów? Chcesz spotkać się z „żywymi ludźmi”, porozmawiać i zderzyć myśli? Prowadzimy pogłębione szkolenia tematyczne w pięciu obszarach tematycznych oraz cykle szkoleniowe skoncentrowane wokół złożonych problemów diagnostycznych i/lub terapeutycznych.

Lubisz poczytać i posłuchać zanim się zdecydujesz na szkolenie? Odwiedź nasz blog i podcast.

Potrzebujesz szkolenia, którego nie możesz znaleźć? Napisz do nas, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na twoje potrzeby.

Masz pomysł na autorskie szkolenie i szukasz przestrzeni, gdzie możesz je przeprowadzić? Odezwij się, z chęcią wysłuchamy twojej propozycji.

Prowadzimy Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU dla psychologów i psychiatrów, Poradnie Centrum CBT dla Dzieci i Młodzieży oraz Centrum CBT dla Dorosłych, a także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Dostępne szkolenia

Dlaczego warto dołączyć do naszych szkoleń?

Doświadczona kadra prowadząca: nasze szkolenia są prowadzone przez ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu terapii poznawczo-behawioralnej dla osób dorosłych. Ich praktyczna wiedza oraz ciągłe poszerzanie umiejętności przekładają się na rzetelne i aktualne treści, które można natychmiast wdrożyć w praktyce terapeutycznej.

Forma wykładowo-warsztatowa: Stawiamy na aktywne uczestnictwo i praktyczne umiejętności. Nasze szkolenia odbywają się w formie wykładowo-warsztatowej, co pozwala uczestnikom nie tylko zdobywać wiedzę teoretyczną, ale również bezpośrednio przekładać ją na praktyczne umiejętności.

Aktualność wiedzy: Nasze szkolenia są dostosowane do najnowszych doniesień naukowych, rzetelnych metaanaliz i odkryć w dziedzinie psychoterapii osób dorosłych. Wierzymy w ciągłe doskonalenie i dbamy o to, aby nasi uczestnicy byli na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej.

Razem tworzymy przestrzeń, w której specjaliści w zakresie psychoterapii osób dorosłych mogą rozwijać swoje umiejętności, dzielić się doświadczeniem i inspirować się nawzajem. Dołącz do nas i podążaj razem z nami ścieżką rozwoju w dziedzinie terapii dla osób dorosłych!