Szkolenia z zakresu pracy z dorosłymi

Rozwijamy kompetencje psychoterapeutyczne i wspieramy w rozwoju profesjonalistów na każdym etapie pracy zawodowej

Nasza oferta podzielona jest na pięć filarów tematycznych: filar I: zaburzenia osi I i wyzwania transdiagnostyczne, firlar II: zaburzenia osobowości i całościowe zaburzenia rozwoju, filar III: terapie III fali CBT, filar IV: warsztat i umiejętności terapeutyczne, filar V: inspiratorium – wypływamy poza nurt.

Możesz wyszukać szkolenia filtrując informacje merytorycznym lub ze względu na formę zajęć (online, stacjonarne, kursy).

Dostępne szkolenia

Cena szkolenia:

3800 zł / kurs

Termin:

28-29 września 2024 r.

Czas trwania:

80h dydaktycznych (4 x 20h), wrzesień – grudzień 2024

Miejsce / forma:

Warszawa, Centrum CBT EDU

Cena szkolenia:

1250 zł

Termin:

29-30 czerwca 2024

Czas trwania:

Czas: 18h dydaktycznych
Sobota: 9.00-17.00
Niedziela: 09.00-15.00

Miejsce / forma:

Warszawa

Cena szkolenia:

180 zł

Termin:

23.05.2024

Czas trwania:

3h dydaktyczne, godz. 19.00-21.30

Miejsce / forma:

online, Zoom

Dlaczego warto dołączyć do naszych szkoleń?

Doświadczona kadra prowadząca: nasze szkolenia są prowadzone przez ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu terapii poznawczo-behawioralnej dla osób dorosłych. Ich praktyczna wiedza oraz ciągłe poszerzanie umiejętności przekładają się na rzetelne i aktualne treści, które można natychmiast wdrożyć w praktyce terapeutycznej.

Forma wykładowo-warsztatowa: Stawiamy na aktywne uczestnictwo i praktyczne umiejętności. Nasze szkolenia odbywają się w formie wykładowo-warsztatowej, co pozwala uczestnikom nie tylko zdobywać wiedzę teoretyczną, ale również bezpośrednio przekładać ją na praktyczne umiejętności.

Aktualność wiedzy: Nasze szkolenia są dostosowane do najnowszych doniesień naukowych, rzetelnych metaanaliz i odkryć w dziedzinie psychoterapii osób dorosłych. Wierzymy w ciągłe doskonalenie i dbamy o to, aby nasi uczestnicy byli na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej.

Razem tworzymy przestrzeń, w której specjaliści w zakresie psychoterapii osób dorosłych mogą rozwijać swoje umiejętności, dzielić się doświadczeniem i inspirować się nawzajem. Dołącz do nas i podążaj razem z nami ścieżką rozwoju w dziedzinie terapii dla osób dorosłych!