O nas

Centrum CBT to sieć ośrodków ukierunkowanych na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka. 

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie, psychologowie – diagności, psychoterapeuci, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą potwierdzoną certyfikatami oraz doświadczeniem zdobywanym w renomowanych ośrodkach medycznych.

W leczeniu i pracy terapeutycznej wykorzystujemy metody terapeutyczne oparte na dowodach naukowych i wysokich standardach etycznych.

Naszą misją jest profesjonalne towarzyszenie naszym Pacjentom w procesie odzyskiwania komfortu i zdrowia psychicznego.

W czym możemy pomóc?

Nasze atuty

Profesjonalizm

Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego: lekarzy psychiatrów, psychologów klinicznych, psychoterapeutów i terapeutów środowiskowych. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Efektywne metody

Świadczymy usługi na każdym poziomie procesu terapeutycznego, starając się dopasować jak najlepsze rozwiązania i przynoszące efekty metody terapeutyczne do indywidualnego problemu pacjenta. Organizujemy specjalistyczne kursy, szkolenia, warsztaty, treningi psychoedukacyjne i rozwojowe dla rodziców, dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Wiedza i doświadczenie

Centrum CBT od ponad 20 lat zapewnia wsparcie psychologiczne, psychoterapeutyczne i psychiatryczne osobom zmagającym się z chorobami psychicznymi, zaburzeniami neurorozwojowymi oraz innymi zaburzeniami zdrowia psychicznego, wymagającymi profesjonalnej opieki. Nasza kadra to specjaliści o kompetencjach potwierdzonych certyfikatami i wieloletnim doświadczeniu.

Opieka w ramach NFZ

W ramach kontraktu z NFZ, Centrum CBT zapewnia wsparcie dzieciom i młodzieży doświadczającym zaburzeń psychicznych, a także ich rodzinom. Prowadzimy Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w ramach I poziomu referencyjnego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w ramach II poziomu referencyjnego, gdzie małoletni pacjenci mają dostęp również do lekarzy psychiatrów w ramach NFZ.

Nasze placówki

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski. Zapraszamy do sprawdzenia dostępności w Państwa miejscowości.

Aktualności