Aktualności

Aktualności

Rozpoczęła się 88. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie!

Z dumą ogłaszamy, że 7 czerwca 2024 roku w Warszawie wystartowała 88. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU! Obecnie prawie 1000 osób rozwija swoje umiejętności w naszej szkole, która działa już w 12 miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie, Białymstoku i Kielcach. Nasze kursy są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Aktualności

Ogólnopolskie Forum Zdrowia Psychicznego – „Razem dla zdrowia psychicznego” z udziałem prof. dr hab. n. med. n o zdr. Anity Bryńskiej

Z radością informujemy, prof. dr hab. n. med. n o zdr. Anita Bryńska wzięła udział w Ogólnopolskim Forum Zdrowia Psychicznego „Razem dla Zdrowia Psychicznego”. Pani Profesor uczestniczyła w panelu dyskusyjnym pt. „System ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce – ogólny przegląd, obecna sytuacja i następne kroki”. W swoim wystąpieniu podkreślała rolę terapii środowiskowej w opiece dla dzieci i młodzieży.

Aktualności

Centrum CBT partnerem konferencji PTTPB

Jako Grupa Centrum CBT jesteśmy partnerem tegorocznej konferencji PTTBP – prestiżowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej: „Szyta na miarę. Terapia poznawczo-behawioralna”.