Aktualności

Aktualności

Ruszają kolejne 4-letnie kursy psychoterapii poznawczo-behawioralnej!

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu ruszają kolejne 4-letnie kursy realizowany przez Szkołę Psychoterapii Grupy Centrum CBT, których ukończenie upoważnia do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Co istotne, NFZ uznaje kwalifikacje psychoterapeutów i superwizorów PTTPB!

Aktualności

Dodatkowe terminy szkolenia w ramach nowego modelu systemu ochrony zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży

W ramach powierzonego przez Ministerstwo Zdrowia zadania szkoleń realizowanych w ramach nowego modelu systemu ochrony zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Centrum CBT EDU opracowało standardy organizacyjne i merytoryczne dla ośrodków I, II i III poziomu referencyjności oraz przeszkoliło już ponad 200 osób.

Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Pani Nina Szalas objęła stanowisko kierownika ds. dydaktyki Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU. 

Pani Nina Szalas jest psychologiem, specjalistą psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 444) oraz certyfikowanym superwizorem-dydaktykiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 72).

Aktualności

Ruszył kurs superwizora w Szkole Psychoterapii Centrum CBT

Z przyjemnością informujemy, że ruszył nowy kurs superwizora kurs superwizora-dydaktyka PTTPB pod kierownictwem Profesor Anity Bryńskiej. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które rozpoczęły kształcenie w kierunku superwizora-dydaktyka.

Aktualności

Startują kolejne 4-letnie kursy psychoterapii poznawczo-behawioralnej!

To już 65 i 66 kurs realizowany przez Szkołę Psychoterapii Grupy Centrum CBT, którego ukończenie upoważnia do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Co istotne, NFZ uznaje kwalifikacje psychoterapeutów i superwizorów PTTPB! Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które przeszły kwalifikacje i życzymy sukcesów w rozwoju.  

Aktualności

Diagnoza ADHD w Centrum CBT

ADHD to najczęstsze zaburzenie neurorozwojowe. ADHD dotyka około 8% populacji osób w wieku dziecięco-młodzieżowym i o około 5% wieku dorosłym, ponieważ warto podkreślić, że z ADHD 3/4 pacjentów nie wyrasta, a ich problemy nie kończą się w wieku lat 18.

Aktualności

Małgorzata Jarzębska dołącza do zarządu Grupy Centrum CBT

Miło nam poinformować, że do zespołu Grupy Centrum CBT dołączyła Pani Małgorzata Jarzębska. Pani Małgorzata Jarzębska obejmuje funkcję Wiceprezesa Zarządu Centrum CBT i Centrum CBT EDU. Jest doświadczonym managerem, lekarzem, ekspertem medycznym z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży medycznej.

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Państwu dużo zdrowia, rodzinnego spokoju oraz wspólnej radości. Niech czas spędzony w gronie najbliższych przyniesie dużo pozytywnego nastroju, pogody ducha i wiosennej energii.