Szkolenia

tel.: 22 428 44 26 (Szkoła, Szkolenia, ODN) email: edu@cbt.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00 – 16.00, w piątki sekretariat nieczynny

 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i kursów skierowanych do osób prowadzących psychoterapię dzieci i młodzieży, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i swój warsztat lub tych, które dopiero chciałyby się podjąć takiej pracy lub są na jej początku.
Szkolenia prowadzone są w formie wykładowo-warsztatowej przez osoby praktykujące na co dzień psychoterapię dzieci i młodzieży, mające duże doświadczenie kliniczne zebrane w trakcie pracy w poradniach lub oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży.

W przypadku osób, które ukończyły całościowe, czteroletnie kursy z terapii poznawczo-behawioralneji chcą ubiegać się o uznanie dorobku do specjalizacji w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, proponowane przez nas szkolenia mogą zostać zaliczone w skład 320 godzin niezbędnych do spełnienia kryteriów.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".