4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Szkoła Terapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU jest jednym z wiodących niepublicznych ośrodków kształcących psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych. Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU działa od 2002 roku. Nasza Kadra to uznani dydaktycy, nauczyciele akademiccy oraz terapeuci z Polski i zagranicy mający wieloletnie doświadczenie.

Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU prowadzi obecnie szkolenie dla blisko 700 uczestników. Szkoła od początku działalności wykształciła ponad 1 500 psychoterapeutów.

W Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU oferujemy:

  • 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, którego ukończenie upoważnia do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. NFZ uznaje kwalifikacje psychoterapeutów i superwizorów PTTPB.
  • Kursy i szkolenia zawodowe
  • Krótkie szkolenia tematyczne

Zapewniamy wysoką jakość nauczania i miłą, twórczą atmosferę.

Masz pytania?

Napisz do nas! 

Pokaż całą klauzulę
Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Centrum CBT EDU Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@cbt.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celach handlowych oraz marketingowych, w tym w celu przekazywania informacji o usługach i produktach Spółki. Dane osobowe nie są przekazywane do innych obiorców, organizacji międzynarodowych czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane będą do czasu odwołania zgody. Odwołać zgodę można poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres iod@cbt.pl. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.