Maja Branka

Magister psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1221).

Maja Branka

Absolwentka psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, 4- letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie. Pracuje z osobami dorosłymi w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz Terapią Schematu. Ma ponad 8-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej, jak i w prowadzeniu grup rozwojowych i terapeutycznych. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziałach terapeutycznych F6 i F9 (Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychotycznych, afektywnych i lękowych). Pracuje też edukacyjnie i rozwojowo z grupami, prowadząc szkolenia oraz treningi interpersonalne i intrapsychiczne. Jest superwizorką szkoleń Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych, prowadzi szkolenia trenerskie skupione wokół efektywnego uczenia osób dorosłych.

Obszarem jej zainteresowań jest efektywna terapia w przypadku zaburzeń osobowości, praca technikami doświadczeniowymi, zwłaszcza praca z krzesłami, teoria przywiązania i jej implikacje w procesie psychoterapii.