Aktualności – Poradnie

Aktualności

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, poświęcony zrozumieniu i akceptacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Jest to okazja do edukacji społeczeństwa na temat autyzmu, uwrażliwienia na potrzeby osób z ASD oraz poprawy dostępu do odpowiednich świadczeń zdrowotnych.

Aktualności

Centrum CBT dołącza do akcji społecznej #ODWOLUJE #NIEBLOKUJE

Jako Centrum CBT i partner kampanii #ODWOLUJE #NIEBLOKUJE, apelujemy do pacjentów o odwoływanie wizyt, na które nie będą w stanie się stawić. W ten sposób, dajemy szansę innym pacjentom na szybsze spotkanie się ze specjalistą. Pamiętajmy, że za każdą potrzebą wizyty lekarskiej stoi człowiek.

Aktualności

Nowe logo Centrum CBT

Z radością pragniemy ogłosić wprowadzenie nowego logo dla Centrum CBT i Centrum CBT EDU. Nasza decyzja o zmianie wizualnej reprezentacji firmy wynika z ciągłego dążenia do doskonałości oraz lepszego przekazu wartości i misji, jakie niesiemy pacjentom i społeczności.

Aktualności

Zmiana w zarządzie spółek Grupy Centrum CBT 

Z radością witamy w naszym zespole Centrum CBT Iwonę Grochowską! Jesteśmy niezmiernie dumni, że dołączyła do naszego zespołu, aby wspierać nasz zespół zarządczy w wdrażaniu nowej strategii rozwoju.

Aktualności

Warsztaty rodzicielskie

Centrum CBT zaprasza rodziców oraz opiekunów dzieci i adolescentów z rozpoznaniem ADHD do udziału w warsztatach, które stanowią uznaną formę terapeutyczną, mającą na celu poprawę funkcjonowania dziecka i lepsze radzenie sobie z trudnymi zachowaniami.