Kamila Jakubiak – Leńczuk

Magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1480), w trakcie certyfikacji na seksuologa klinicznego (PTS).

default

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu psychoterapii i terapii seksualnej na AEH, 4- letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS. Jest w trakcie procesu certyfikacji do uzyskania tytułu seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej i Oddziale całodobowym F9. Współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę jako konsultantka w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Współpracuje z prywatnymi poradniami psychologiczno-seksuologicznymi, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i partnerską. Doświadczenie dydaktyczne zdobywa współpracując m.in. z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i ośrodkami szkolącymi w psychoterapii.

Obszarem jej zainteresowań jest leczenie zaburzeń seksualnych, dysfunkcje seksualne u kobiet oraz poznawcze modele dysfunkcji seksualnych.