Katarzyna Biernacka

Doktor nauk medycznych, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (certyfikat PTTPB nr 243), certyfikowany superwizor- dydaktyk Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 75).

Katarzyna Biernacka

Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalista psychologii klinicznej, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży. Absolwentka studiów podyplomowych z diagnozy i terapii neuropsychologicznej oraz 4- letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i w Krajowym Ośrodku Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich o maksymalnym stopniu zabezpieczenia w Garwolinie, w CENTRUM CBT w Warszawie oraz w Szkole Psychoterapii Crescentia.

Obszarem jej zainteresowań są zaburzenia odżywiania, zaburzenia więzi, zaburzenia zachowania, schizofrenia oraz superwizja.

Jest autorką publikacji na temat związku jadłowstrętu psychicznego ze spektrum oraz pracy doktorskiej z zakresu jadłowstrętu psychicznego.