Krzysztof Parusiński

Magister psychologii klinicznej, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, certyfikowany superwizor psychoterapii uzależnień, certyfikowany trener 2 stopnia Treningu Interpersonalnego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych, certyfikowany superwizor 3 stopnia Treningu Interpersonalnego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych, certyfikowany psychoterapeuta, certyfikowany superwizor Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej.

default

Absolwent Wydziału Psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał jako psycholog w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Kościanie, psychoterapeuta i kierownik Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Ostrowie Wielkopolskim; wieloletni współpracownik, psychoterapeuta, wykładowca, trener w Instytucie Psychologii Zdrowia, w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie.

Obszarem jego zainteresowań jest praca psychoterapeutyczna z grupą, efektywna komunikacja, praca nad zmianą zachowań, rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem, praktyczne doskonalenie umiejętności psychoterapeutycznych w pracy z klientem indywidualnym i grupowym.