Malwina Mielewczyk-Gronek

Wykładowca w szkole psychoterapii

Malwina Mielewczyk-Gronek

Absolwentka Wydziału Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie (szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum CBT EDU ukończone z wyróżnieniem). Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w pracy w Dziennym Oddziale OTUA SP ZOZ w Warszawie, ul. Łokietka 11, Grupie Medycznej Vertimed, Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Piasecznie, Mazowieckim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych ,,Powrót z U” w Warszawie, Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze, SPOZ Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim zarówno na Oddziale Dziennym Nerwic jak i w Poradni leczenia uzależnień.

Obszarem jej zainteresowań są zagadnienia związane z zaburzeniami osobowości, uzależnieniami oraz praca nad samoświadomością.

Jest autorką publikacji ,,Blaszany drwal”- Opis terapii pacjenta z rozpoznaniem zaburzeń ze spektrum autyzmu i napadów paniki. Terapia Poznawczo-Behawioralna, nr 14 (2022).