Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz studiów z zakresu seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierownictwem prof. dr hab. Marii Beisert. Przeszła ścieżkę specjalizacyjną kursów doskonalących z zakresu seksuologii w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach specjalistycznych. Ukończyła akredytowane, czteroletnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2013 roku. Prowadzi terapię osób z problemami natury seksuologicznej, w relacjach, komunikacji, z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, pogrążonych w kryzysie czy traumie. Pracuje również z parami. Wspiera terapeutycznie osoby z kręgu LGBTQ, prowadzi warsztaty o charakterze psychoedukacyjnym.
W podejściu interdyscyplinarnym współpracuje ze specjalistami wielu dziedzin: ginekologami, urologami, psychiatrami, seksuologami, psychoterapeutami czy pedagogami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u doświadczonych i uznanych specjalistów z dziedziny seksuologii i psychoterapii. Od blisko pięciu lat wraz z Towarzystwem Rozwoju Rodziny prowadzi we Wrocławiu grupę wsparcia dla osób doświadczających dysforii i ich bliskich.
Obszarem jej zainteresowań jest psychoterapia par, zaburzenia bólowe w obszarze zdrowia seksualnego oraz praca z osobami doświadczającymi dysforii płciowej i ich bliskimi.
Jest autorką publikacji dot. Zaburzeń seksualnych w obrębie bólu.