mgr Sławomir Urmański

mgr Sławomir Urmański

mgr Sławomir Urmański

Psycholog, ukończył studia podyplomowe „Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym” na Uniwersytecie Humanistycznospołecznych SWPS w Warszawie, w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Absolwent wielu kursów i szkoleń, min. w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień), Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży (Centrum CBT), Treningu Zastępowania Agresji, metody Kids’ skills, Dialogu Motywującego, uzależnień, przeciwdziałania przemocy, metod diagnostycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako psycholog w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej, członek zespołu ds. orzekania o potrzebie kształcenia specjalnego i wczesnego wspomagania rozwoju, psycholog w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

Aktywność w Centrum CBT:

 • W Poradni dla Dzieci i Młodzieży prowadzi diagnoza i terapię neuropsychologiczna dzieci i młodzieży z zaburzeniami neurorozwojowymi oraz psychoterapię Dzieci i młodzieży z zaburzeniami zachowania, zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń koncentracji uwagi (ADHD), młodzieżą mającą konflikt z prawem

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".